6 Mayıs 2015 Çarşamba

19 NİSAN- AYDIN BLOGGER BULUŞMASIHerkese merhabalar, o kadar hasta ve halsizim ki gözümü açtığım zamanlarda bloga koşup bir şeyler yazmaya çalışıyorum. Bu da uzun zamandır yazmam gereken bir yazı aslında. 19 Nisan'da Aydın Kahve Durağı'nda blogger buluşmamız oldu. Etkinliği düzenleyen ve bana da haber veren Nur's Studio ve Elif Ece Öztürk'e teşekkürlerimi de buradan iletmiş olayım. Bu benim ilk blogger buluşma etkinliğimdi ve nasıl birşey olacak yahu bu diye merak ediyordum. Gayet güzel oldu İzmir ve Balıkesir'den de blogger arkadaşlar geldi hoş sohbet muhabbet eşliğinde bir gün geçirmiştik. Bize sponsor olan ve deneyip yorumlamamız için ürünler gönderen firmalara instagramdan teşekkürlerimi iletmiştim. Burada da hangi firmalar bize neler göndermiş sizinle paylaşmak istedim :)


( Bu görsel blogger arkadaşımdan alıntıdır.)


(Bu görsel arkadaşımdan alıntıdır.)Evet arkadaşlar sponsorlarımız böyleydi. Çoğu ürünü kullanmaya başladım tabi yorumlamak zaman alacak. Objektif olabilmek için ürünleri bitirdikten veya çoğunu kullandıktan sonra yorumlamayı tercih ediyorum. Öyle de olmalı bence... Son zamanlarda bloggerlara olan güvenin azalmasını gerçekten işin ticarete dökülmesine bağlıyorum. Ben blog yazmayı hobi olarak yapıyorum ve objektifliğimden asla ödün vermeyeceğimi belirtmek istiyorum. Blogger buluşmasına gitmeden önce de ilk dediğim şey gereksiz ürün övmeleri yapmayacağım ve tamamen objektif olacağımdı. Etkinliği düzenleyen arkadaşlarımda bu görüşte olduklarından gayet zevk aldığım bir etkinlik oldu.

Ürünlerle ilgili yorumlarım yavaş yavaş blogda yerini alacak. Hepiniz Mutlu ve Sağlıklı kalın :)

Katılan bloggerlar:
Nur's_studio:http://nursstuudio.blogspot.com.tr/
             https://instagram.com/nurs_studio/
Pembegözlük: https://instagram.com/ppembegozluk/
Melisinneverland: http://melisinneverland.blogspot.com.tr/?m=0
                     : https://instagram.com/melisinneverland/
ElifEceÖztürk: https://instagram.com/elifece.ozturk/
                          :  http://makyajaskinaa.blogspot.com.tr/
İdilGvn: https://instagram.com/idilgvn/
                       :   http://benimlehersey.blogspot.com.tr/
HülyanınAnnesi: https://instagram.com/hulyaninannesi/
Ojerujrimelfar: https://instagram.com/ojerujrimelfar 
http://meryyildiz.blogspot.com.tr/


5 yorum:

 1. Objektif olmak konusunda sana katılıyorum.Sanırım hobi olarak değil de bunu iş olarak görenler gerçekten para kazanmayı amaç edindikleri için blog işini fazla ticarete döküyorlar :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen ve hangi blog yazarına inanacağımızı şaşırıyoruz. Objektiflikten ödün verilmemeli bence :)

   Sil
 2. Selam :) bloğunuzu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım bende sayfama beklerim seplali.blogspot.com sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Ne güzel bir buluşma olmuş. Hediyelerini güle güle kullan canım. Instagramda takip etmişim de bloguna uğramamışım. Ayıp bana vallahi. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 4. Kim bu kızlar gamze anltsna brz .s.s

  YanıtlaSil