26 Ağustos 2014 Salı

FLORMAR LOOSE POWDER 04

Merhabalar! Önümüzdeki günlerde yazmaya bir süre ara vereceğim, şehir dışına çıkmam gerekiyor çünkü. :)
Yaz aylarında makyaj yapmayı çoğu zaman tercih etmesekte yapmamız gereken durumlar olabilir, ya da canımız yapmak isteyebilir :) Fondötenler, bb kremler, kapatıcılar özellikle yaz aylarında sabitlenmeye daha çok ihtiyaç duyuyor. Bu pudranın renk seçenekleri olsada renk verme özelliği neredeyse yok gibi. Transparana çok yakın diyebilirm. Tek başına kapatıcılık için düşünüyorsanız bu pudra yeterli olmayacaktır. Sabitleme yönünden başarılı buldum. Ayrıca bıraktığı kadifemsi ve mat duruş çok hoşuma gitti.
Toz pudra daha profesyonel bir bitiş sağlar.  Sadece pudrayı doğru uygulamak gerekir. Fırçayı pudraya daldırdıktan sonra fazlası güzelce uzaklaştırılmalı uygulama daha sonra yapılmalıdır. Ayrıca yüzümüzdeki ayva tüyleri de denilen küçük kıllarda birikme yapmaması için pudra yukarıdan aşağıya doğru uygulanmalıdır.
Bendeki rengi 04- beige sand. Buğday tenliyim, bu renk tenime iyi uyum sağladı.Verdiği doğal görünümü ve makyaj sabitleme özelliğini sevdiğimi söyleyebilirim. Kapağı nedeniyle taşıması biraz güçlük yaratabilir, küçük deliklere bant yapıştırarak taşınırsa sorun yaratacağını sanmıyorum.
Fiyatı 22.90, bu ürünü satın almak istiyorsanız buraya tıklayarak Flormar'ın internet sayfasına göz atabilirsiniz.
SEVGİYLE KALIN...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder